Son olarak Seksenler dizilerindeki  Çağatay karekteri ile izleyici karşısına çıkan İlker Ayrık, bir süre önce İstanbul Beykoz'da çiftlik kurarak köy hayatını yaşamaya başladı. Bir süredir projelerde yer almayan oyuncu, vaktini çiftliğinde geçirmeye başladı.

Ünlü oyuncu Burcu Biricik anne oldu: İşte kızına verdiği isim... Ünlü oyuncu Burcu Biricik anne oldu: İşte kızına verdiği isim...

Dün akşam ünlü rapçi Ceza için düzenlenen saygı gecesine katılan İlker Ayrık, Magazin Online muhabirine çiftlik hayatından bahsetti. Kendi meyve ve sebzesini üretmeye başlayan oyuncu "Çiftçilik ve aşçılık yapıyorum, restorancılık yapıyorum. Rap dinliyorum. Ticarete dönüşmesi için kazanıyor olmamız gerekiyor, şu anda öyle değil, hobi amaçlı devam ediyor. Daha iyi olması için çalışıyoruz" dedi.

Ayrıkkkk

YENİ SEZON MÜJDESİNİ VERDİ

Yeni sezon için projelerinden bahseden İlker Ayrık "Yeni programlar için görüşüyoruz. Çok kanalla çok proje görüşüyoruz. Herhalde sonbaharda veya yılbaşına doğru bir iş yapacağız. Onun dışında YouTube'da iş yapmaya devam ediyoruz. Çok iyiyim, kendimi çok iyi hissediyorum" dedi.

Editör: Rengin Uğur