Ünlü rockçı Teoman, Sabah gazetesine verdiği röportajda vasiyetini açıkladı. Ünlü rockçı, "Kanuni düzenlemeler nedeniyle istediğim gibi yazamadım ama. Ölümüm halinde birikimlerimin dörtte biri Çocuk Esirgeme Kurumu'na gidecek. Gerisini doğal mirasçım olarak kızım alacak" dedi.

'KIZIM BENİM ŞAPŞALLIKLARIMA ÇOK GÜLÜYOR'

Nasıl bir baba olduğu sorulan Teoman, kendini baba olarak beğenmediğini belirtti.

İlker Kaleli başrolde: 'La Passion Turca' dizisi 21 ülkede Top 10’da İlker Kaleli başrolde: 'La Passion Turca' dizisi 21 ülkede Top 10’da

Ünlü müzisyen, "Kendimi baba olarak çok beğenmiyorum. Ama kızımın bu konuda derdi yok, benim şapşallıklarıma çok gülüyor. Beceriksizliklerime. Ama ona güven duygusu vermeye çalışıyorum. Küçükken kendimi, babam olmadığı, maddi olarak da zayıf olduğumuz için hep çok güvensiz hissettim. Dayanağım olmadığını düşündüm hep. Bu beni huzursuz biri yaptı. Kızım öyle hissetmesin istiyorum" diye konuştu.

BAKAN GÖKTAŞ'TAN TEŞEKKÜR MESAJI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş bu durum için teşekkür mesajı yayınlayıp, "Sanat dünyamızın değerli ismi Teoman'ın, mirasının bir bölümünü devletimizin himayesi altında bulunan çocuklarımıza bağışlayacağını ifade etmesinden büyük bir mutluluk duydum. Örnek oluşturacağını umduğumuz bu karar nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Dilan Kaya