Ünlü sanatçı Teoman'ın 30 yıldır bestelerini emektar gitarı açık artırma ile 466 bin TL'ye satıldı. Geliri Çocuk Esirgeme Kurulu'na bağışlanan gitarı kimin aldığı ise merak konusu olmuştu. Daha önce yaptığı bir açıklamada mirasının dörtte birini çocuklara bağışlayacağını söyleyen Teoman, 30 yıldır bestelerini yaptığı gitarını çevrimiçi olarak gerçekleşecek olan Bosphorus Art Society, 'Cash on the Table' müzayedesinde sattı. Gitarın yeni sahibinin ise ünlü şarkıcı Kenan Doğulu olduğu öğrenildi.

Kanser tedavisi görüyordu... Prenses Kate katıldığı turnuvada ayakta alkışlandı! Kanser tedavisi görüyordu... Prenses Kate katıldığı turnuvada ayakta alkışlandı!

Teo466 BİN TL'YE SATILDI

Teoman'ın gitarı düzenlenen müzayedede tamı tamına 466 bin TL'ye satıldı. Sanatçının 30 yıldır bestelerini yaptığı efsane gitarından elde edilen tüm gelir ise Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlanarak çocuklar için harcanacak. BAS Topluluk Başkanı Haldun Demirhisar, Teoman'ın başlattığı bu bağış geleneğinin bundan sonraki tüm müzayedelerde de devam edeceği belirtildi.

Editör: Rengin Uğur