Bu yıl İsveç’te düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'na "Everyway That I Can" ile nostaljik bir dönüş yapan ünlü şarkıcı Sertab Erener, sağlık sorunları nedeniyle bazı konserlerini iptal etmişti.

Yeşilçam oyuncusu Nuri Alço kornea nakli oldu: 'Altı aydır görmeyen göz açıldı' Yeşilçam oyuncusu Nuri Alço kornea nakli oldu: 'Altı aydır görmeyen göz açıldı'

Yeni Projedfloskfopfi0Daegjer80.Png

Bir aydır ciddi sağlık sorunları yaşadığını belirten 59 yaşındaki sanatçı, 5 Temmuz'da sahneye çıkacağını söyledi.

'BİR AYDIR SAĞLIK SORUNLARIYLA BOĞUŞUYORDUM'

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sertab Erener, haziran ayındaki konserini iptal etmesiyle ilgili "İsveç'teki Eurovision Şarkı Yarışması'nın yarı finalinden döndüğüm günden bugüne yani bir aydır talihsiz sağlık sorunlarıyla boğuşuyordum. Maalesef bu süreçte haziran konserlerinin bazılarını ileri tarihlere, bazılarını ise iptal etmek zorunda kaldım. Ve çok üzgünüm" dedi.

Ua Pf Is C S K U Ss8Y Ie J6 L N2 A.jpg

'ARTIK KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM'

Ünlü sanatçı sözlerine "Detaya girmeden söyleyeyim ama ciddi bir nedenim olmasaydı inanın ne olursa olsun konser iptal etmezdim. Şimdi çok şükür artık kendimi iyi hissediyorum ve sizlerle konserlerde buluşacağımız için çok mutluyum. Çok yakında 5 Temmuz'da dinleyeceğiniz yeni şarkı 'Bi Polar' ve en sevdiğiniz şarkılarla sahnede buluşmak üzere" diye devam etti.

Editör: Süeda İlker