Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in paylaştığı "Şahmaran" dizisi, Netflix'te izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Umur Turagay'ın oturduğu, senaryosunu Pınar Bulut'un kaleme aldığı ve yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar'ın üstlendiği bu başarılı dizi, mitolojik bir efsaneden ilham alıyor.

Kadınlara yönelik soyadı düzenlemesi 9. Yargı Paketi'nden çıkarıldı Kadınlara yönelik soyadı düzenlemesi 9. Yargı Paketi'nden çıkarıldı

ŞAHMARAN İLK SEZON KAÇ BÖLÜM?

"Şahmaran", ilk sezonunda yeryüzündeki tüm yılanlara hükmeden bir karakterin hikayesini anlatarak izleyicileri ekran başına kilitledi. Toplamda 8 bölümden oluşan ilk sezon, hem oyunculuk performansları hem de sürükleyici senaryosuyla büyük beğeni topladı.

ŞAHMARAN İKİNCİ SEZON NE ZAMAN?

Merakla beklenen "Şahmaran" dizisinin ikinci sezon fragmanı yayınlandı ve izleyicilerde büyük bir heyecan yarattı. Yeni sezonda, aşk uğruna yaşadığı ihanetin öcünü almak için geri dönen Lilith karakteriyle Saadet Işıl Aksoy da diziye katılıyor.

"Şahmaran" dizisinin ikinci sezonu, 8 Ağustos'ta Netflix'te izleyicilerle buluşacak. İkinci sezon fragmanı için tıklayınız.

Editör: Nesibe Göven Atalay