Başarılı şarkıcı Koray Avcı, önceki akşam Kıbrıs'ta bir otelde izleyicileriyle buluştu. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avcı'ya Mustafa Keser'in "6-7 sene kadar önce Ankara'da sahne aldığı zamanlarda mekanın sahibi tarafından söz konusu şarkıcının kendisine getirildiğini ve "Ağabey bu yanında olsun, bunu yeni piyasaya sürüyorum. Senin yanında görünsün. "Söz konusu kişinin utana sıkıla yanına oturduğunu belirten Keser, "Yanıma zar zor getirdiler, görünsün adam olsun diye. Baya da adam oldu, benden çok para kazanıyor şu anda. İki defa uçakta karşılaştık, yüzünü çevirdi bana selam vermedi." sözleri hatırlatıldı.

Kerserr

Nuri Alço'nun İstanbul'da ödediği kirayı duyanlar şaştı kaldı! Nuri Alço'nun İstanbul'da ödediği kirayı duyanlar şaştı kaldı!

'KİMİ GÖRSEM SELAM VERİRİM' 

Avcı ise Keser'in kendisine söylediği sözlere yanıt verdi. Avcı,"Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda 2 Eylül 2015 yılında sahne aldım. Mustafa hocam orada 2017'de sahne aldı. Biz ona hayranız. Onu izlemeye gittik. Sağ olsun bizi iyi ağırladı. Ben öyle biri değilim. Öyle bir şey yok. Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda Yolda kimi görsem selam veririm." diyerek noktayı koydu.

Muatafaaa

Editör: Rengin Uğur