Sağlık sorunları sebebiyle ekranlara ara veren Mehmet Ali Erbil, Turnike adlı programla yeniden izleyici karşısına çıktı. Son dönemde aşk hayatı ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Mali, dün akşam ilk bölümü yayınlanan yarışma programıyla izleyicilerle hasret giderdi. Erbil, 7 yıl önce hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'ı anmayı ihmal etmedi. Vatan Şaşmaz'ın sesi ile yapılan anons Erbil'e duygusal anlar yaşattı.

VATAN ŞAŞMAZ'IN SESİ KULLANILDI

Turnike yarışmasında Mehmet Ali Erbil stüdyoya anons edilirken Vatan Şaşmaz'ın sesi kullanıldı. Yıllar önce yayınlanan bir programdan kesilen sesin kullanıldığını söyleyen Erbil "Programın başında beni anons eden sesi tanıdınız mı? Vatan Şaşmaz'dı o. Daha önce beni anons etmişti rahmetli. 7 yıl oldu kaybedeli... Rahmetle anıyoruz kendisini" dedi. 

Vatan Şaşmaz

NE OLMUŞTU?

Çocuklar Duymasın dizisindeki rolü ve sayısız projede sunuculuk yaparak geniş hayran kitlesi ulaşan Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul'daki bir otelde eski manken ve oyuncu Filiz Aker tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Demet Akalın ve Seren Serengil arasında 'mayo' polemiği: Başkası olma kendin ol Demet Akalın ve Seren Serengil arasında 'mayo' polemiği: Başkası olma kendin ol

Editör: Rengin Uğur