Netflix’in ünlü suç gerilim dizisi “La Casa de Papel”de Marsilya rolüne hayat veren Hırvat oyuncu TRT1’in “Mehmed Fetihler Sultanı” dizisiyle anlaştı. Peroš, dizide kuşatma ustası Giovanni Giustiniani karakterini canlandıracak.

Ben Affleck ve Matt Damon’ın yeni filmi 'RIP' o platformda yayınlanacak Ben Affleck ve Matt Damon’ın yeni filmi 'RIP' o platformda yayınlanacak

Whatsapp Image 2024 07 02 At 10.06.00

‘SENEYE HEYECANLI VE AĞIR BİR SEZON OLACAK’

Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; dizinin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu ile akşam yemeğinde buluşan Peroš, projede yer almaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Whatsapp Image 2024 07 02 At 10.08.03

Çayoğlu ise, “Çok heyecanlıyız, çok fazla sahne paylaşamayabiliriz sette ama sürekli beraber olacağız. Dünya standartlarında oyuncularla çalışmak bizim için de çok güzel… Bakalım heyecanlıyız, biz sezon finalini öyle bir yerde bıraktık ki… Seneye heyecanlı ve ağır bir sezon olacak. Bu kez sıcaklarda başlayacağız, zor bir iş bizi bekliyor” dedi.

Peroš’un katılımı ile birlikte “Mehmed Fetihler Sultanı” dizisinin yeni sezonunun oldukça heyecan verici geçmesi bekleniyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş