İngiltere tahtının varisi Prens William ve kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry, anneleri Prenses Diana'nın çocukluğunu geçirdiği evin sahibi olamayacak.

KUZENLERİNE KALACAK

Althorp Estate ismindeki tarihi mülk, 1508 yılından beri Spencer ailesine ait olup, Diana'nın erkek kardeşi Earl Charles Spencer'ın oğlu Louis Spencer'a miras kalacak.

Dubai Prensesi Şeyha Mahra kocasını Instagram'dan boşadı! "Boş ol..." Dubai Prensesi Şeyha Mahra kocasını Instagram'dan boşadı! "Boş ol..."

1513141

Daily Mirror'ın haberine göre, Harry ve William'a Diana'nın mücevherleri de dahil olmak üzere 13 milyon sterlinlik mirasının büyük bir kısmı miras olarak bırakıldı.

Whatsapp Image 2024 07 01 At 13.11.13

OYUNCULUK YAPIYOR

Mirasın yeni sahibi Louis Spencer'ın aktör olduğu biliniyor. Oyunculuk kariyerine Londra'nın Chiswick kentindeki bir drama okulunda başlamadan önce Edinburgh Üniversitesi'nde okudu. Şu anda Tavistock Wood yetenek ajansı tarafından temsil ediliyor.

Bir kaynak daha önce The Telegraph'a "Çok yetenekli bir oyuncu ve bence harika bir aktör olacak. Ondan hoşlanırsınız. Çok sade, samimi ve terbiyeli birii nazik ve uzun boylu da" diye konuşmuştu.

Kaynak: Daily Mirror