Yıllar süren aranın ardından YouTube'de yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur'un 2023 yıllında yayınlanan sezonu çok konuşuldu. Birçok isim sosyal medyada adeta fenomen haline geldi. Bunlardan biri de Eslem Sena Nur oldu. 

Eslem Sena Nur turduğu kafede 3 kadının saldırısına uğradı. Kanlar içindeki halini paylaşan yarışmacının arkadaşı "3 kız Eslem'e saldırdı ortada hiçbir şey yokken. Dikiş atıldı alnına, her yeri kan revan içinde. Merdivenden aşağı ittiler" dedi.

Saldırı"KAFAMDA 12 DİKİŞ VAR"

Kriz büyüyor! Bülent Ersoy'un ayrılığının ardından program yayından kaldırdı! Kriz büyüyor! Bülent Ersoy'un ayrılığının ardından program yayından kaldırdı!

Daha sonra Instagram hesabından video yayınlayarak yaşadığı durumu anlatan Eslem Sena Nur "Kız arkadaşımla beraber mekandaydık. Eve dönmek için taksi çağırdık onu beklerden de lavaboya gittim. Benim arkamdan da 3 tane kız girdi. Kumpas olduğunu düşünüyorum. Lavaboda üstüm müsait değilken kapıyı iteklemeye çalıştılar. Çıktığımda da benimle münakaşaya girdiler. Nedense... Dayak yiyeceğimizi anladım çünkü bir tane kızın elinde çakı vardı. Orada bana saldırmaya kalktılar ben kaçmaya çalıştım. Beni orada biraz patakladılar. 2 tane kız beni yatırıp mahvettiler. Kafama da çakı soktular. Daha sonra beni merdivenden attılar. Kafamda 12 dikiş var. Her şerde bir hayır vardır diyelim. Şu an karakoldayım. İfadesi alınıyor arkadaşın. Ne gerek vardı bunlara" dedi.

Eslemmm

Editör: Rengin Uğur