Beyaz Perde'nin unutulmazlarından biri olan Karayip Korsanları filmindeki rolü ile tanınan Tamayo Perry, geçtiğimiz günlerde Oahu'nun kıyılarında köpekbalığı saldırısı sonucu hayatını kaybetti. 49 yaşındaki ünlü isim, plajda yerel sörfçüler tarafından bir kol ve bacağı kopmuş halde bulundu.

Perry'nin birden fazla köpekbalığı saldırısına uğradığı ve güvenlik görevlilerinin saldırının ardından bölgede köpekbalığı uyarıları yayınladı.

Sörffff

TAMAYO PERRY KİMDİR?

1975 doğumlu Perry, Oahu'nun doğu tarafında büyümüş ve kariyerini Kuzey Kıyısı'nda sürdürmüştü. 12 yaşında sörf yapmaya başlayan Perry, gençliğinde sörf tahtası ödünç alarak sessiz, yükselen yerel çocuk olarak tanındı. 1997'de en sevdiği sörfçüler Gerry Lopez ve Tom Carroll'dan esinlenerek tüp sürüş stili geliştirdi. İki yıl sonra Pipeline Masters'ı kazandı oyuncu, 2005'te Pipeline'ın en ünlü sörfçülerinden biri olarak tanındı.

Afra Saraçoğlu'na 'yeteneksiz' dedi! O yoruma annesinden tepki geldi Afra Saraçoğlu'na 'yeteneksiz' dedi! O yoruma annesinden tepki geldi

Editör: Rengin Uğur