2021 yılında görkemli bir düğünle  dünya evine giren İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ocak ayında ikiz bebeklerini kucağına aldı. Ünlü çift, bir süredir gözlerden uzak büyüttükleri ikizlerinin yüzünü ilk kez paylaştı. 

Idpooİkizleriyle eğlenceli pozlar veren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti "Biraz çılgın aile" notu düşerek ınstagram hesabından paylaştı. Ünlü çiftin bebekleri baba İdo Tatlıses ve dede İbrahim Tatlıses'e çok benzetildi. İkizleri gören birçok kullanıcı "Kocanı klonlamayı nasıl başardın" ve "Baba tarafına çok benziyor" yorumunu yaptı.

Yunan şarkıcının sahne talebi gündem olmuştu! TEV’den açıklama geldi Yunan şarkıcının sahne talebi gündem olmuştu! TEV’den açıklama geldi

Bebekkk

3 GÜNLÜKKEN AMELİYAT OLMUŞTU

Tatlıses çiftinin bebeklerinden İbrahim Ayel, doğduktan 3 gün sonra kalp ameliyatı geçirmişti. Sağlık durumu iyiye giden minik Ayel, nisan ayında bir ameliyat daha olmuştu. Bebeğinin durumuyla ilgili açıklama yapan Yasemin Şefkatli, "Her şey inandığım gibi çok güzel gitti. Artık doktorumuzun kontörlünde daha rahat bir sürece girdik. Her şeye bin şükür. Ayelikomun bir ailesi de burada. dualarınız için teşekkür ederiz" demişti.

Editör: Rengin Uğur