İnci Taneleri dizisinde canlandırdığı Dilber karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, yeni filmi için sete çıktı.

Geçen hafta Sadri Alışık Ödülleri’nde oyunculuğu, Elle Style Awards‘ta stiliyle ödüllendirilen oyuncu, kısa bir tatil yaptıktan sonra yönetmen Alphan Eşeli’nin yeni filmi “Mutter” için (Anne) setlere geri döndü.

FİLMİN KONUSU GİZLİ TUTULUYOR

Ergüçlü'nün başrolünde olduğu fantastik, gerilim ve dram türlerini harmanlayan “Mutter”, bir annelik hikâyesi anlatıyor ve filmin konusu yapımcılar tarafından gizli tutuluyor.

Dubai Prensesi Şeyha Mahra kocasını Instagram'dan boşadı! "Boş ol..." Dubai Prensesi Şeyha Mahra kocasını Instagram'dan boşadı! "Boş ol..."

Çekimleri Karadeniz’de gerçekleştirilen filmin kadrosunda Güven Kıraç, Ulvi Kahyaoğlu, Erdeniz Kurucan, Cansu Fırıncı, İncinur Daşdemir, Cem Baza, Bertan Dirikolu ve Eylül Dursun gibi isimler yer alıyor.

Yapımını Atlantik Film ve Istanbul’74'ün üstlendiği 'Mutter'in yapımcılığını Ömer Atay‘ın üstleniyor.

KONSEPT 'FURIOSA'NIN TASARIMCISINA EMANET

Filmin konsept tasarımları ise daha önce “Alien: Covenant' ve 'Furiosa: Bir Mad Max Destanı' gibi filmlerde çalışan Matt Hatton tarafından hazırlandı.

Yönetmen Alphan Eşeli, çektiği 'Eve Dönüş: Sarıkamış 1915' filmi ile 2013 Montreal Uluslararası Film Festivali’nde Fipresci ve Golden Zenith Ödülleri’ne layık görülmüştü. 

Editör: Dilan Kaya