Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show ile milyonlar tarafından tanınan Rüştü Onur Atilla, son dönemde verdiği kilolarla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz haftalarda eşi Sinem Ayyıldız ile boşandığınan Atilla, boşanmanın üzerinden çok geçmeden yeni bir aşka yelken açtı.

111111-2

'Güldür Güldür Show'da 'İbrahim' karakterine hayat veren Rüştü Onur Atilla özel hayatıyla gündemde. Sinem Ayyıldız ile olan evliliğini sessiz sedasız noktalamıştı. Ünlü oyuncu, ayrılık haberini "2014'te hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma usulü ile sonlanmıştır. Mesleğim sebebiyle kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu paylaşımı yapıyorum. Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgi ile büyümeleri tek dileğim" diyerek takipçileriyle paylaşmıştı.

N E Z Z Z

DOSTA DÜŞMANA İLAN ETTİ

Kerem Alışık'tan yeni dizi: Adana'da çekilecek Kerem Alışık'tan yeni dizi: Adana'da çekilecek

Açıklamadan kısa süre sonra Rüştü Onur Atilla ve şarkıcı Nez'in sarmaş dolaş pozları sosyal medyayı salladı. Nez yeni aşkını paylaşarak "İyi ki" yazdı ve kalp emojisi ekledi. Rüştü Onur Atilla da Nez ile sarıldığı bir kareyi sosyal medyadan paylaşarak aşkını herkese ilan etti.

A T İ L L AE Ş Ş

Editör: Rengin Uğur