Güldür Güldür Show ile büyük kitleler tarafından tanınan Rüştü Onur Atilla, eski eşi Sinem Ayyıldız ile 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.  Sessiz sedasız boşanan çiftten Atilla kısa süre sonra Nez ile aşk yaşadığını dosta düşmana duyurdu. Çiftin aşk dolu paylaşımı ihanet iddialarını beraberinde getirdi ancak hem oyuncu hem de Nez bu iddiaları peş peşe yalanladı. 

Bir takipçisi eski eş Sinem Ayyıldız'a "Erkeklerin boşanma sonrası tercih ettikleri kadınlar neden bu kadar kalitesiz oluyor bilen söylesin" yazdı. Eski eş ise "çözen bana da söylesin" yanıtını verdi. Ardından kendisine gelen birçok yoruma yanıt veren Ayyıldız "Herkes hak ettiğini yaşayacak" dedi.

Sinem Ayyıldız kendisine gelen destek mesajlarından birine ise "Daha güçlü ayağa kalkabilmek için bazen düşmek gerekiyormuş. Keşke damdan olmasa acımazdı canımız bu kadar" yanıtını da verdi.

Kerem Alışık'tan yeni dizi: Adana'da çekilecek Kerem Alışık'tan yeni dizi: Adana'da çekilecek

Eşlerrr

"BOŞANMAYI BEN İSTEMEDİM"

Öte yandan, NoktaTV'ye de konuşan eski eş "Boşanmayı ben istemedim. Ailem için son ana kadar çabaladım. Malum sebeplerden dolayı karşımda üslubuyla son derece kırıcı bir adam vardı. Her şey 5 ay içinde oldu. Karşı taraf hak ettiği muameleyi görüyor. Her şey yeterince çirkin. Toparlanmaya ihtiyacım var" dedi.

Editör: Rengin Uğur