Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı karakterle gönüllerde taht kuran Gamze Özçelik, uzun süre önce ekranlara veda etti. Kendini sosyal yardım projelerine adayan Özçelik, geçtiğimiz günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile dünyaevine girdi. Ünlü isim gerek sade güzelliği gerekse gelinliğiyle gündemde geniş yer buldu.

Özçelik'in evlilik haberi sosyal medyada gündem olduktan sonra bir süre sonra, bir sosyal medya kullanıcısı, Gamze Özçelik'in geçmişte yaşadığı olayı diline dolayarak  çirkin bir paylaşımda bulundu.

Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses 15 yıl sonra barıştı! İşte barışı ilan eden o kare! Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses 15 yıl sonra barıştı! İşte barışı ilan eden o kare!

Halukk

ÇİRKİN PAYLAŞIM

Sosyal medya kullanıcısı 'Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik' paylaşımı ile X platformunda hayli tepki çekti.

Gamzeee

"HAYDİ SİLELİM"

Levent bu kişiye mesaj atarak "Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim twiti" dedi. Kullanıcı ise bir süre sonra paylaşımı kaldırdı.

Editör: Rengin Uğur