"Diriliş Ertuğrul" dizisiyle dünya çapında hayran kitlesine sahip olan Engin Altan Düzyatan, yeni bir yarışma programıyla ekranlara geri dönüyor. ATV'de yayınlanacak “Milyoner Aile” adlı yarışmada her bölüme 4 aile katılacak ve 500 bin TL ödülün sahibi olacak. Kaybedenin olmadığı yarışmada cevapları içinde olan 14 soruda ödüller katlanarak milyonlara ulaşacak.

Dubai Prensesi Şeyha Mahra kocasını Instagram'dan boşadı! "Boş ol..." Dubai Prensesi Şeyha Mahra kocasını Instagram'dan boşadı! "Boş ol..."

DÖRT AİLE YARIŞACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; dört aileden 4’er kişilik ekipler halinde yarışılan programa herkes istediği akrabasıyla katılabilecek ve sorulara ailece en hızlı ve doğru şekilde yanıt veren aile milyonerlik yolculuğunda öne geçmiş olacak. Tüm soruları en hızlı ve doğru şekilde cevaplayan aile 500 bin TL’yi kasasına koyacak ve sonraki bölümde yarışmaya devam edecek.

Milyoner Aile’de sonuncu olup, elenen aile bile kasasındaki biriken ödülle yarışa veda edecek. Bölümün en düşük puanlı ailesi yerini yeni bir aileye bırakacak.

Editör: Dilan Kaya