Hollanda'da konser veren şarkıcı Derya Uluğ, İstanbul’a döndüğünde havalimanında bavulunu teslim aldı. Ancak evine geldiğinde mücevherlerinin bulunduğu takı kutusunun boş olduğunu gördü.

Takılarının çalındığını anlayan Uluğ, ilgili makamlara şikayette bulundu. Mücevherlerin değerinin ise 600 bin lira olduğu açıklandı.

Whatsapp Image 2024 06 21 At 09.56.42

Hindistan'da yıldızlar geçidi… Ambani ailesinin düğününe ünlü isimler akın etti! Hindistan'da yıldızlar geçidi… Ambani ailesinin düğününe ünlü isimler akın etti!

Hürriyet'te yer alan habere göre; şarkıcı yaptığı açıklamada, “Amsterdam’a konsere gittim. Dönüşte uçağa binmeden önce bagajımı teslim ettim. İstanbul’da bavulumu açtığımda, takı kutumu açık şekilde buldum. Değerli takılarım çalınmış. Gitti hepsi. Gerekli başvuruları yaptım. Bundan sonra değerli eşyalarımı yanımdan ayırmayacağım. Çok üzüldüm" dedi. 

'TEK TESELLİM BU OLDU'

Bavulunda bulunan ikinci takı kutusunun hırsızlar tarafından fark edilmediğini belirten Uluğ, içindeki ziynet eşyalarıyla ilgili olarak "Tek tesellim bu oldu" açıklamasında bulundu.

Rahatsızlandığı için konserlerini de erteleyen Derya Uluğ “Bu ara ciddi nazar ve göz var. Geçen haftadan beri talihsizlikler peşimi bırakmıyor” dedi.

Kaynak: Hürriyet