Son dönemde sanat kariyerinin yanı sıra TV8 ekranlarında program yapan Demet Akalın, fazla kilolarından kurtulmak için kolları sıvadı. Kısa sürede 11 kilo veren Akalın'dan peş peşe bikinili pozlar geldi.

Demet Akalın, soluğu Datça'da aldı. Şimdilerde deniz ve güneşin tadını çıkaran şarkıcı, verdiği kilolardan dolayı bikini giyerek fiziğini de sık sık paylaştı. 10 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Akalın, bir fotoğrafına photoshop yaparken göbek deliğini de yok etti. Akalın'ın bu paylaşımı sosyal medyada dikkat çekti.

Demoo

Demetttt

"6 KİLO YAĞ ALDIRIP 10 KİLO VERDİM"

Afra Saraçoğlu'na 'yeteneksiz' dedi! O yoruma annesinden tepki geldi Afra Saraçoğlu'na 'yeteneksiz' dedi! O yoruma annesinden tepki geldi

Mayıs yayında yaptığı açıklamada kilolarını nasıl verdiğini anlatan Demet Akalın, "Zayıfladım herkes merak ediyor. Küçük bir operasyon yaptık diyetle falan değil. Bu işlerden korkuyordum ama bu sefer doktora güvendim. 10 küsür kilo gitti. İlk başta doktor beni istemedi, yanlış bir şey olursa başına bela olurum diye. Çok mutsuzdum, şu an mutluyum. Artık fizikse bizde de var. Bende yalan yok, bir sürü insan var. İnsan kendini mutlu hissediyorsa her şeyi yaptırabilir. Bayramda liposuction yaptırdım. Doktorum 6 kilo yağ aldı. Şimdiye dek 10 kilo verdim, daha da vereceğim" demişti.

Editör: Rengin Uğur