Beşiktaş, sözleşmesi sona eren Türk asıllı İsviçreli futbolcu Gökhan İnler ile yollarını ayırdığını duyurdu. Gökhan İnler, İtalya Serie A takımlarından Udinese'de sportif direktör olarak görev yapacak.

Trabzonspor’da bir ayrılık daha! Kourbelis'in sözleşmesi feshedildi Trabzonspor’da bir ayrılık daha! Kourbelis'in sözleşmesi feshedildi

Gökhan İnler, 2016-2017 sezonunda Beşiktaş ile şampiyonluk yaşadıktan sonra geçtiğimiz sezon siyah-beyazlı takıma geri dönmüştü.

Kulüp, deneyimli futbolcunun ayrılığına ilişkin resmi internet sitesinden bir veda mesajı yayımlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

'GÖKHAN İNLER'LE VEDALAŞIYORUZ'

.Yapılan açıklamada, "Kulübümüzde görev aldığı iki ayrı dönemde de Beşiktaşlılık duruşuna yakışır mücadelesiyle fark oluşturan, armamızı her ortamda layıkıyla temsil eden futbolcumuz Gökhan İnler'le vedalaşıyoruz. Takımımızın formasıyla şampiyonluk kazanan, saha içinde ve dışında genç oyunculara verdiği destekle örnek olan Gökhan İnler'e İtalya'nın Udinese kulübünde yapacağı sportif direktörlük görevinde başarılar diliyoruz" denildi.

Editör: Süeda İlker