Dünya üzerinde yaşanan felaketlerin ardından Baba Vanga kehanetleri yeniden gündeme taşındı. Balkanların Nostradamus'unun kehanetine göre dünya sonunun geldiğini duyurdu. Baba Vanga'nın dünya sonu için tarih verdiğini söyledi. İşte dünya sonu için verilen tarih...

KEHANETLERİYLE DÜNYAYI SARSIYOR

Yıllar öncesinde vefat eden ünlü Bulgar medyumu Baba Vanga, kehanetleriyle dünyayı sarsmaya devam ediyor. Kehanetlerinde birçok kez doğru tahminlerde bulunan Baba Vanga, çocuk yaşlarında görme yetisini kaybetmesiyle, öngörüsündeki gelişim sonucunda büyük bir üne sahip olmuştır. Vanga, 11 Eylül olaylarının da yer aldığı daha birçok felaketi daha öncesinde tahmin etmeyi başarmış bir kahindir.

361411

ABD Başkanı Biden seçim yarışından çekildi: Adaylıkta Kamala Harris'i destekleyecek ABD Başkanı Biden seçim yarışından çekildi: Adaylıkta Kamala Harris'i destekleyecek

2025 YILINDA BAŞLAYACAK

Ünlü kahin Baba Vanga, 1996 yılında hayatını kaybederken, 'Balkanların Nostradamus'u olarak da anılmuıştır. Vefatı öncesindeki öngörülerine göre dünyanın sonu için 5079 yılını paylaştı. Belirtilen tarihin günümüzden çok uzak olmasıyla, ihtimal verilmezken, çöküş için 2025 yılını işaret etti. 

Kehanete göre, Avrupa kıtasında büyük bir nüfus azalması 2025 yılında yaşanacak. Çatışmanın başlayacağını öne süren Vanga, dünya sonunun bu çatışma sonrasında geleceğini vurguluyor. Orta Doğu'daki gerilimlerle beraber bu kehanet kafa karıştırırken, son yıllarda yaşanan felaketler de kehaneti sık sık gündeme getiriyor.

Editör: Burak Öztoprak