Baş ağrısı çekenler, sürekli ağrı kesici ilaç kullanmak yerine bu yöntemi deneyebilir. Ağrı kesicilerin etki etmediği baş ağrılarını bile bıçak gibi kesen doğal yöntem paylaşıldı. Bu yöntem sayesinde baş ağrısından kurtulabilirsiniz. İşte doğal ağrı kesici tarifi...

BAŞ AĞRISI NEDEN OLUR?

Gün içerisinde herhangi bir nedenden dolayı baş ağrısı çekebilirsiniz. Bazen dayanılmaz olan baş ağrısı uykusuzluk, yorgunluk, stres, yetersiz beslenme, susuzluk ve daha birçok nedenden oluşabiliyor. Ağrı kesicilerle ağrıyı hafifletseniz de bazı zamanlarda ağrı kesici bile fayda sağlamıyor. Bu gibi durumlarda doğal ağrı kesici olarak görev yapan yöntemler öneriliyor. 

Bas Agrisi Nasil Gecer 3540

DOĞAL AĞRI KESİCİ TARİFİ

Dayanılmaz bir baş ağrısı çektiğiniz süreçte, doğal yöntemlere de başvurabilirsiniz. Günümüzde en çok uygulanan doğal yöntemlerden birisi de Türk kahvesi ve limon olarak biliniyor. Hazırladığınız Türk kahvesinin içersine birkaç damla limon dökerek tüketmeniz ağrıyı hafifletebilir.

Uzmanlar Uyardi Asiri Agri Kesici Kullanimi Bas Agrisina Neden Oluyor 1627981975 9152

Covid-19'un yeni varyantı tespit edildi! Maskelerinizi hazırlayın: Pandemi geri dönüyor... Covid-19'un yeni varyantı tespit edildi! Maskelerinizi hazırlayın: Pandemi geri dönüyor...

TÜRK KAHVESİNİN AĞRI KESİCİ ÖZELLİĞİ

Türk kahvesi içerisinde bulunan kafein başınızı ağrıtan damar sıkışmasını gidermek için tüketilir. Yardımcı olarak ise içerisine birkaç damla limon sıkarak ferahlık ve rahatlatıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. Limon ve Türk kahvesi karışımı hazırlamak hızlı ve pratik olabilir.

Editör: Burak Öztoprak