• USD 32,99
  • EUR 35,99
  • ALTIN 2.569,02
  • BİST100 11.065
  • BTC 63.285
İstanbul Namaz Vakitleri
Yatsı VAKTİNE KALAN SÜRE

40:40 dakika

15 July 2024

8 Muharrem 1446
Her kim lisanına sahip olursa, Allâhü Teâlâ, onun ayıplarını örter. Her kim öfkesine mâni olursa Allâhü Teâlâ, ona kıyâmet günü azâp etmez. Her kim de Allâhü Teâlâ’ya özrünü arz ederse Allâhü Teâlâ, onun özrünü kabul eder. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:44

Güneş

05:38

Öğle

13:15

İkindi

17:13

Akşam

20:42

Yatsı

22:27

İstanbul Namaz Vakitleri

İstanbul Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
15 Jul Mon 8 Muharrem 1446 03:44 05:38 13:15 17:13 20:42 22:27
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 03:46 05:39 13:15 17:13 20:42 22:26
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 03:47 05:40 13:15 17:13 20:41 22:25
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 03:48 05:40 13:15 17:13 20:40 22:24
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 03:50 05:41 13:15 17:13 20:40 22:23
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:51 05:42 13:16 17:13 20:39 22:22
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:53 05:43 13:16 17:13 20:38 22:20
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:54 05:44 13:16 17:12 20:37 22:19
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:55 05:45 13:16 17:12 20:36 22:18
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:57 05:46 13:16 17:12 20:36 22:17
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:58 05:47 13:16 17:12 20:35 22:15
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:00 05:48 13:16 17:12 20:34 22:14
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:01 05:48 13:16 17:11 20:33 22:12
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:03 05:49 13:16 17:11 20:32 22:11
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:04 05:50 13:16 17:11 20:31 22:09
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:06 05:51 13:16 17:10 20:30 22:08
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:07 05:52 13:16 17:10 20:29 22:06
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:09 05:53 13:15 17:10 20:28 22:05
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:10 05:54 13:15 17:09 20:27 22:03
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:12 05:55 13:15 17:09 20:26 22:01
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:13 05:56 13:15 17:08 20:24 22:00
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:15 05:57 13:15 17:08 20:23 21:58
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:17 05:58 13:15 17:08 20:22 21:56
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:18 05:59 13:15 17:07 20:21 21:55
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:20 06:00 13:15 17:07 20:20 21:53
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:21 06:01 13:15 17:06 20:18 21:51
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:23 06:02 13:14 17:06 20:17 21:50
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:24 06:03 13:14 17:05 20:16 21:48
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:26 06:04 13:14 17:04 20:14 21:46
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:27 06:05 13:14 17:04 20:13 21:44
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:29 06:06 13:14 17:03 20:12 21:42